Daftar hotel di sekitar Changlun Bus Station - Kampung Paya Nongmi, 06010 Changlun, Kedah, Malaysia.

 

1 Changlun Star Motel

    0.07 km dari Changlun Bus Station


Alamat: Jalan Kodiang, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

2 NEW Room Beside Pasaraya Cmart

    0.47 km dari Changlun Bus Station


Alamat: Jalan Pekan Changloon 5, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

3 NEW Room Beside Pasaraya Cmart

    0.47 km dari Changlun Bus Station


Alamat: Jalan Pekan Changloon 5, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

4 TSB HOMESTAY perfect for holiday & shopping

    0.54 km dari Changlun Bus Station


Alamat: No. 181 & 182 Taman Desa Bayanmas, Bukit Kayu Hitam, Kedah, Changlun
Harga permulaan: MYR 226 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

5 MyChanglun Homestay Kedah

    0.89 km dari Changlun Bus Station


Alamat: 295 Taman Resak Fasa 2, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

6 T Hotel Changlun

    0.89 km dari Changlun Bus Station
T Hotel Changlun terletak di lokasi sempurna untuk perniagaan dan liburan di Changlun. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Wi-Fi percuma semua bilik, meja depan 24 jam, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta, bilik keluarga tersedia untuk dinikmati para tetamu. Bilik tetamu direka untuk memberi keselesaan optimum dengan dekor nyaman dan menawarkan kemudahan terbaik seperti televisyen skrin rata, linen, cermin, tuala, internet wayarles. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Terokai semua yang Changlun boleh tawarkan dengan menjadikan T Hotel Changlun sebagai tapak anda.

Alamat: No. 1A, 1B, 1D, Pekan Lama Changlun, Changlun
Harga permulaan: MYR 121 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

7 Aushaf Homestay Changlun

    0.93 km dari Changlun Bus Station
Aushaf Homestay Changlun terletak di lokasi sempurna untuk perniagaan dan liburan di Changlun. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Para petugas yang mementingkan servis akan menyambut dan dan membantu anda di Aushaf Homestay Changlun. Bilik tetamu yang selesa memastikan anda mendapat rehat secukupnya, sebahagian bilik juga menawarkan kemudahan seperti televisyen skrin rata, karpet, rak baju, cermin, pintu masuk peribadi. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Aushaf Homestay Changlun adalah pilihan hebat untuk menerokai Changlun atau Cuma untuk berehat.

Alamat: No 40&41, Jalan Mahogany 2, Taman Mahogany, Jalan Titi Kerbau, Changlun
Harga permulaan: MYR 155 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

8 OYO 89348 RG Motel

    1.05 km dari Changlun Bus Station


Alamat: No. 1A, Taman Resak, Jalan Sintok, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

9 The Bed Hotel

    1.06 km dari Changlun Bus Station


Alamat: Jalan Teja Indah 1, Changlun
Harga permulaan: MYR 109 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

10 OYO 89386 Stay 365 Hotel

    1.11 km dari Changlun Bus Station


Alamat: 55, Jalan Teja 2, Taman Teja, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

11 CT Homestay (UUM/UNIMAP/Matrikulasi)

    1.18 km dari Changlun Bus Station


Alamat: No. 19 Jalan Seraya, Changlun
Harga permulaan: MYR 180 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

12 INAPAN MASDAR Homestay 3A

    1.32 km dari Changlun Bus Station


Alamat: 103 JALAN MERBAU 4/2, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

13 INAPAN MASDAR Homestay 3B

    1.42 km dari Changlun Bus Station


Alamat: 103B JALAN MERBAU 4/2, Changlun
Harga permulaan: MYR 0 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

14 Airis Home Changlun

    1.52 km dari Changlun Bus Station


Alamat: No 268 Jalan Resak 1/8, Changlun
Harga permulaan: MYR 150 | Selengkapnya:
   

Back to Top 

15 GM Hotel Sdn Bhd

    1.78 km dari Changlun Bus Station
Terletak di lokasi tarikan pelancong utama di Changlun, GM Hotel Sdn Bhd menjanjikan lawatan hebat dan menenangkan. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Kemudahan-kemudahan seperti khidmat bilik 24 jam, pengemasan harian, meja depan 24 jam, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta tersedia untuk anda nikmati. Televisyen skrin rata, internet wayarles (percuma), penyaman udara, meja, jam loceng boleh didapati di bilik-bilik terpilih. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Kemudahaan dan keselesaan menjadikan GM Hotel Sdn Bhd pilihan sempurna untuk penginapan anda di Changlun.

Alamat: No.22,23,24, Taman Teja, Lebuhraya Changlun, Bukit Kayu Hitam, Kedah, Changlun
Harga permulaan: MYR 71 | Selengkapnya:
   

Back to Top