Tampilkan hanya Hotel Bintang 5 Hotel Bintang 4 atau Hotel Bintang 3 berdekatan Kamunting Bus Terminal


Daftar hotel di sekitar Kamunting Bus Terminal

 

1. SSL Traders Hotel

    1.63 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No.43, Jalan Medan Perwira Satu, Medan Perwira., Taiping
Harga permulaan: MYR 88

More ...
Back to Top 

2. Alieza Homestay

    1.67 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Jalan Bukit 6, Taiping
Harga permulaan: MYR 352

More ...
Back to Top 

3. Jana View Condotel

    2.08 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Taiping Golf Resort, Jalan Bukit Jana, Taiping
Harga permulaan: MYR 71

More ...
Back to Top 

4. Janaview Taiping Hotel

    2.48 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Taiping Golf Resort, Jalan Bukit Jana,, Taiping
Harga permulaan: MYR 75

More ...
Back to Top 

5. West Inn Motel

    2.89 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 21-23, Jalan Kamunting, Taiping
Harga permulaan: MYR 71

More ...
Back to Top 

6. Beverly Hotel

    3.34 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Lot 1421, Jalan Istana Larut, Perak, Taiping
Harga permulaan: MYR 122

More ...
Back to Top 

7. Guesthouse Taiping Dragon Place

    4.2 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No 13, Lorong 14, Kampung Asam Kumpang, Taiping
Harga permulaan: MYR 494

More ...
Back to Top 

8. Hotel Axis

    4.87 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 64 Jalan Barrack, Taiping
Harga permulaan: MYR 84

More ...
Back to Top 

9. Hotel Vistana Micassa

    4.88 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No 18 & 20, Jalan Taming Sari, Taiping
Harga permulaan: MYR 101

More ...
Back to Top 

10. Hotel Seri Malaysia Taiping

    4.92 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No 4 Jalan Sultan Mansor, Taiping
Harga permulaan: MYR 134

More ...
Back to Top 

11. Sojourn Beds and Cafe

    5.04 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No. 54, Jalan Kota, Taiping
Harga permulaan: MYR 42

More ...
Back to Top 

12. Louis Hotel

    5.05 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 129-131, Jalan Pasar, Taiping
Harga permulaan: MYR 122

More ...
Back to Top 

13. ArRayyan Guesthouse

    5.29 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 136 Lorong 1 Kampung Boyan, Taiping
Harga permulaan: MYR 201

More ...
Back to Top 

14. The Regency Hotel Seri Warisan

    5.29 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 2453, Jalan Convent, Taiping
Harga permulaan: MYR 180

More ...
Back to Top 

15. Novotel Taiping Perak

    5.3 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No 1 Jalan Tupai, Taiping
Harga permulaan: MYR 168

More ...
Back to Top 

16. Hotel Grand Baron

    5.4 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No. 8, PT 7861, Taiping
Harga permulaan: MYR 138

More ...
Back to Top 

17. Legend Inn Taiping

    5.41 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No. 2, Jalan Long Jaafar,, Taiping
Harga permulaan: MYR 122

More ...
Back to Top 

18. Sentosa Villa

    5.92 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Jalan 8, Taman Sentosa, Taiping
Harga permulaan: MYR 176

More ...
Back to Top 

19. Hotel Taiping Perdana

    5.95 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: No.1, Lorong Koperasi 1, Medan Koperasi, Perak, Taiping
Harga permulaan: MYR 134

More ...
Back to Top 

20. Flemington Hotel

    6.01 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 1 Jalan Samanea Saman, Taiping
Harga permulaan: MYR 168

More ...
Back to Top 

21. Hermitage Boutique House

    6.14 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 1196 & 1197, Lorong Merdeka 2, Taiping
Harga permulaan: MYR 201

More ...
Back to Top 

22. Home Away from Home in Taiping

    6.54 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 5 Jalan Lembah Tupai , Crystal Creek Resort Home, Taiping
Harga permulaan: MYR 335

More ...
Back to Top 

23. Mr.J Homestay

    6.76 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: Jalan Lembah Tupai 5, Taiping
Harga permulaan: MYR 281

More ...
Back to Top 

24. Potato Hotel

    7.5 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 11512 Jalan Kampung Dew, Taiping
Harga permulaan: MYR 84

More ...
Back to Top 

25. Casavilla Travellers Lodge

    8.36 km dari Kamunting Bus Terminal
Alamat: 41, Susur Simpang, Taiping
Harga permulaan: MYR 96

More ...
Back to Top

Lokasi Sekitarnya:
Kamunting Bus Terminal | Stesen Bas Ekspres Kamunting Raya | Kolej Vokasional Taiping | Kamunting | Kolej Komuniti Taiping | Tempat Tahanan Khas Kamunting, Pusat Koreksional Kamunting | Teleflex Medical Sdn Bhd | OUM Taiping | TGV Cinemas Aeon Mall Taiping | MBO Taiping Sentral Mall | Rumah Sakit Angkatan Tentera | Columbia Asia Hospital - Taiping | Lapangan Terbang Taiping, Malaysia | Taman Tekkah Permai | Tekkah Airport | Advanced Technology Training Center (ADTEC) Taiping | TM MMC | Rumah Sakit Angkatan Tentera Taiping | Jabatan Kerja Raya | Perak Museum | Pejabat Imigresen Taiping | Xavier College | Hotel Seri Malaysia Taiping | Sekolah Kebangsaan Bendang Siam | Stesen Keretapi Taiping | Wad 17, Hospital Taiping | Hospital Taiping Block A | Farmasi Klinik Pakar Hospital Taiping | Farmasi Klinik Pakar | Emergency, Hospital Taiping |