<

Tampilkan hanya 5 Star Hotels 4 Star Hotels atau 3 Star Hotels sekitar Komtar Bus Terminal


Daftar hotel di sekitar Komtar Bus Terminal - Jln Penang, 10450 George Town, Pulau Pinang, Malaysia.

 

1 JEN Penang Georgetown by Shangri-La

    0.08 km dari Komtar Bus Terminal
Berhenti di Hotel Jen Penang By Shangri-La untuk meneroka keajaiban Pulau Pinang. Hotel ini ada semuanya yang anda perlukan untuk penginapan yang selesa. All the necessary facilities, including khidmat bilik 24 jam, Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, kedai cenderahati, are at hand. Bilik tetamu dilengkapi dengan segala kemudahan supaya anda mendapat tidur yang nyenyak. Di dalam beberapa bilik, tersedia televisyen skrin rata, bilik mandi tambahan, tandas tambahan, telefon di bilik mandi, karpet. Nikmati fasiliti rekreasi hotel, seperti bilik yoga, pusat kecergasan, sauna, kolam renang terbuka, rumah urut, sebelum pulang ke bilik untuk berehat. Hotel Jen Penang By Shangri-La adalah pilihan hebat untuk menerokai Pulau Pinang atau Cuma untuk berehat.

Alamat: Magazine Road, Penang
Harga permulaan: MYR 325
   
Back to Top 

2 The Wembley - A St Giles Hotel Penang

    0.12 km dari Komtar Bus Terminal
The Wembley - A St Giles Hotel Penang 4-bintang ini menawarkan keselesaan dan kemudahan tidak kira anda bekerja atau berlibur di Pulau Pinang. Menawarkan pelbagai jenis kemudahan dan servis, hotel ini menyediakan semua yang anda perlukan untuk tidur nyenyak pada waktu malam. All the necessary facilities, including khidmat bilik 24 jam, Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, khidmat teksi, are at hand. Bilik tetamu dilengkapi dengan segala kemudahan supaya anda mendapat tidur yang nyenyak. Di dalam beberapa bilik, tersedia televisyen skrin rata, selipar, tuala, almari, internet wayarles. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Terokai semua yang Pulau Pinang boleh tawarkan dengan menjadikan The Wembley - A St Giles Hotel Penang sebagai tapak anda.

Alamat: 183, Jalan Magazine, Penang
Harga permulaan: MYR 295
   
Back to Top 

3 Magazine Vista Hotel By PHC

    0.15 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: 243 Jalan Magazine, Penang
Harga permulaan: MYR 329
   
Back to Top 

4 M Summit 191 Executive Hotel Suites

    0.16 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: Jalan Magazine, Penang
Harga permulaan: MYR 274
   
Back to Top 

5 White Mansion Penang

    0.21 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: 161,163;165,Lebuh Noordin, Penang
Harga permulaan: MYR 0
   

Back to Top 

6 Cititel Express Penang Hotel

    0.21 km dari Komtar Bus Terminal
Berhenti di Cititel Express Penang Hotel untuk meneroka keajaiban Pulau Pinang. Hotel ini menawarkan servis berstandard tinggi dan kemudahan yang memenuhi keperluan berbeza para pelancong. Khidmat bilik 24 jam, Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, khidmat teksi tersedia untuk dinikmati para tetamu. Semua bilik tetamu direka dan dihias untuk membuatkan tetamu berasa seperti di rumah sendiri, dan beberapa bilik dilengkapi dengan televisyen skrin rata, internet wayarles, bilik larangan merokok, penyaman udara, panggilan kejut. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Cititel Express Penang Hotel adalah pilihan hebat untuk menerokai Pulau Pinang atau Cuma untuk berehat.

Alamat: No. 123, Nordin Street, Penang
Harga permulaan: MYR 160
   

Back to Top 

7 Kimberley Hotel Georgetown

    0.22 km dari Komtar Bus Terminal
Terletak di lokasi tarikan pelancong utama di Georgetown, Kimberley Hotel Georgetown menjanjikan lawatan hebat dan menenangkan. Hartanah ini menonjolkan pelbagai rangkaian kemudahan untuk memastikan penginapan anda menjadi satu pengalaman yang menyenangkan. Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, khidmat teksi, khidmat tiket tersedia untuk dinikmati para tetamu. Semua bilik tetamu direka dan dihias untuk membuatkan tetamu berasa seperti di rumah sendiri, dan beberapa bilik dilengkapi dengan rak baju, kopi segera percuma, teh percuma, minuman alu-aluan percuma, cermin. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Untuk servis yang boleh dipercayai dan kakitangan profesional, Kimberley Hotel Georgetown memenuhi keperluan anda.

Alamat: No. 36, G-01, Sungai Ujong Street, Georgetown, Penang., Penang
Harga permulaan: MYR 110
   

Back to Top 

8 Dou Houz Guest House

    0.24 km dari Komtar Bus Terminal
Dou Houz Guest House terletak di kawasan popular Georgetown. Hotel ini ada semuanya yang anda perlukan untuk penginapan yang selesa. All the necessary facilities, including Wi-Fi percuma semua bilik, meja depan 24 jam, Wi-Fi di tempat awam, pengangkutan lapangan terbang, sewa basikal, are at hand. Semua bilik tetamu direka dan dihias untuk membuatkan tetamu berasa seperti di rumah sendiri, dan beberapa bilik dilengkapi dengan televisyen skrin rata, internet wayarles, internet wayarles (percuma), bilik larangan merokok, penyaman udara. Rehatkan diri setelah bersiar-siar sepanjang hari di bilik anda yang selesa atau ambil kesempatan ke atas fasiliti rekreasi hotel, seperti bilik permainan. Terokai semua yang Pulau Pinang boleh tawarkan dengan menjadikan Dou Houz Guest House sebagai tapak anda.

Alamat: 169, Lebuh Noordin, Penang
Harga permulaan: MYR 114
   
Back to Top 

9 Ropewalk Piazza Hotel By PHC

    0.24 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: No 148, Jalan Pintal Tali, Penang
Harga permulaan: MYR 232
   
Back to Top 

10 WOW Hotel Penang

    0.24 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: No.406, Jalan Penang, Penang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

11 Wassup Youth Hostel

    0.26 km dari Komtar Bus Terminal
Wassup Youth Hostel 1-bintang ini menawarkan keselesaan dan kemudahan tidak kira anda bekerja atau berlibur di Pulau Pinang. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Kemudahan-kemudahan seperti Wi-Fi percuma semua bilik, khidmat teksi, meja depan 24 jam, simpanan bagasi, Wi-Fi di tempat awam tersedia untuk anda nikmati. Direka untuk keselesaan, bilik tetamu terpilih menawarkan televisyen skrin rata, tuala, internet wayarles, internet wayarles (percuma), bilik larangan merokok untuk memastikan anda mendapat tidur yang nyenyak. Berehat dari hari yang panjang dan gunakan meja ping pong, bilik permainan. Untuk servis yang boleh dipercayai dan kakitangan profesional, Wassup Youth Hostel memenuhi keperluan anda.

Alamat: No. 495E, Jalan Penang, Penang
Harga permulaan: MYR 30
   
Back to Top 

12 Noordin Mews Hotel

    0.26 km dari Komtar Bus Terminal
Noordin Mews Hotel 3-bintang ini menawarkan keselesaan dan kemudahan tidak kira anda bekerja atau berlibur di Pulau Pinang. Hotel ini menawarkan pelbagai jenis kemudahan dan faedah untuk memastikan anda mengalami pengalaman yang menyeronokkan. Kemudahan-kemudahan seperti Wi-Fi percuma semua bilik, pengemasan harian, mesin faks, kedai cenderahati, fotokopi tersedia untuk anda nikmati. Bilik tetamu dilengkapi dengan segala kemudahan supaya anda mendapat tidur yang nyenyak. Di dalam beberapa bilik, tersedia almari, mesin faks, teh percuma, bilik persalinan, tuala. Nikmati fasiliti rekreasi hotel, seperti kolam renang terbuka, taman, sebelum pulang ke bilik untuk berehat. Tidak kira apa tujuan anda melawati Pulau Pinang, Noordin Mews Hotel akan membuatkan anda terasa seperti di rumah.

Alamat: 53, Noordin Street, Penang
Harga permulaan: MYR 456
   
Back to Top 

13 Family Suite @ Harmony Kopi

    0.27 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: 11 Jalan Sungai Ujong, Penang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

14 Private Suite @ Harmony Kopi

    0.28 km dari Komtar Bus Terminal


Alamat: No.11, Jalan Sungai Ujong. Georgetown. Penang. Malaysia., Penang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

15 Le Dream Boutique Hotel

    0.29 km dari Komtar Bus Terminal
Terletak di Georgetown, Le Dream Boutique Hotel adalah tempat sempurna untuk memulakan penerokaan di Pulau Pinang. Menonjolkan senarai lengkap kemudahan, para tetamu akan mendapati penginapan di hartanah ini sangat selesa. Kemudahan-kemudahan seperti Wi-Fi percuma semua bilik, pengemasan harian, fotokopi, pencetak, khidmat teksi tersedia untuk anda nikmati. Setiap bilik dilengkapi rekaan elegan dan segala kemudahan asas. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Terokai semua yang Pulau Pinang boleh tawarkan dengan menjadikan Le Dream Boutique Hotel sebagai tapak anda.

Alamat: 139 Jalan Pintal Tali, Penang
Harga permulaan: MYR 241
   
Back to Top