Daftar hotel di sekitar Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa - Jalan Raja Muda Musa, Kawasan 13, 42000 Pelabuhan Klang, Selangor, Malaysia.

 

1 Portview Hotel

    0.15 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Portview Hotel 2-bintang ini menawarkan keselesaan dan kemudahan tidak kira anda bekerja atau berlibur di Klang. Hartanah ini menonjolkan pelbagai rangkaian kemudahan untuk memastikan penginapan anda menjadi satu pengalaman yang menyenangkan. Khidmat bilik 24 jam, Wi-Fi percuma semua bilik, meja depan 24 jam, fasiliti tetamu kurang upaya, simpanan bagasi tersedia untuk dinikmati para tetamu. Direka untuk keselesaan, bilik tetamu terpilih menawarkan televisyen skrin rata, tandas tambahan, cermin, tuala, internet wayarles untuk memastikan anda mendapat tidur yang nyenyak. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Untuk servis yang boleh dipercayai dan kakitangan profesional, Portview Hotel memenuhi keperluan anda.

Alamat: No. 1, Jalan Sungai Aur, Klang
Harga permulaan: MYR 80
   
Back to Top 

2

    0.28 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Terletak di lokasi tarikan pelancong utama di Pelabuhan Klang, d' Spark Hotel menjanjikan lawatan hebat dan menenangkan. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Wi-Fi percuma dalam semua bilik, meja penyambut tetamu 24-jam, perkhidmatan di bilik 24-jam, kemudahan bagi tetamu kurang upaya, Wi-Fi di tempat awam hanya sebahagian daripada kemudahan yang ditawarkan. Bilik tetamu direka untuk memberi keselesaan optimum dengan dekor nyaman dan menawarkan kemudahan terbaik seperti televisyen skrin rata, akses internet (wayarles), internet tanpa wayar (percuma), bilik tidak merokok, pendingin hawa. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Suasana yang menyenangkan dan servis cemerlang adalah apa yang anda perlu jangkakan ketika menginap di d' Spark Hotel.

Alamat: 20, Jalan Sungai Aur, Klang
Harga permulaan: MYR 80
   
Back to Top 

3 TLJ HOTEL

    0.98 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: PERSIARAN RAJA MUDA MUSA, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

4 OYO 950 Orange Hotel

    1.18 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: 4211, Exit Persiaran Raja Muda Musa, Pelabuhan Klang, Shah-Alam, Klang
Harga permulaan: MYR 76
   
Back to Top 

5 Crystal Crown Hotel Harbour View Port Klang

    2.23 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Terletak di lokasi utama di Klang, Crystal Crown Hotel Harbour View Port Klang puts everything the city has to offer just outside your doorstep. Hartanah ini menonjolkan pelbagai rangkaian kemudahan untuk memastikan penginapan anda menjadi satu pengalaman yang menyenangkan. All the necessary facilities, including Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, khidmat teksi, mesra kerusi roda, are at hand. Teh percuma, almari, tuala, karpet, selipar boleh didapati di bilik-bilik terpilih. Gunakan fasiliti rekreasi hotel, termasuk sauna, kolam renang terbuka, spa, rumah urut. Kakitangan ramah, kemudahan hebat dan terletak berdekatan semua yang Klang ada tawarkan adalah tiga sebab hebat mengapa anda perlu menginap di Crystal Crown Hotel Harbour View Port Klang.

Alamat: 217, Persiaran Raja Muda Musa, Pelabuhan Klang, Klang
Harga permulaan: MYR 165
   
Back to Top 

6 Perfect Homestay @ KRU, Klang [Muslim Preferred]

    2.5 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: Jalan Lengkungan, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

7 Talents Motor Park Hotel

    2.92 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Berhenti di Talents Motor Park Hotel untuk meneroka keajaiban Klang. Menonjolkan senarai lengkap kemudahan, para tetamu akan mendapati penginapan di hartanah ini sangat selesa. Boleh ditemui di hotel adalah khidmat bilik 24 jam, Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, pengemasan harian, khidmat teksi. Televisyen skrin rata, linen, cermin, tuala, ruang tamu asing boleh didapati di bilik-bilik terpilih. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Tidak kira apa tujuan anda melawati Klang, Talents Motor Park Hotel akan membuatkan anda terasa seperti di rumah.

Alamat: Lot 29700, Persiaran Raja Muda Musa, Kg. Raja Uda, Port Klang, Klang
Harga permulaan: MYR 80
   
Back to Top 

8 OYO 89842 Hotel 22 Northport

    3.34 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: No 87, Lintang Sultan Mohamed 1B, Pusat Perdagangan Sultan Sulaiman, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

9 G House SPACIOUS 2.5 STORY HOME STAY

    3.99 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: No 20 Lorong Tenggiri 1C ,Jalan Pelabuhan Klang, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

10 OYO 616 Bayu View Hotel Klang

    4.18 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Bayu View Hotel adalah pilihan popular di kalangan pelancong di Klang, sama ada untuk meneroka atau hanya singgah sebentar. Menonjolkan senarai lengkap kemudahan, para tetamu akan mendapati penginapan di hartanah ini sangat selesa. Wi-Fi percuma semua bilik, pengawal keselamatan 24 jam, meja depan 24 jam, fasiliti tetamu kurang upaya, Wi-Fi di tempat awam terdapat dalam senarai kemudahan yang boleh dinikmati para tetamu. Setiap bilik dilengkapi rekaan elegan dan segala kemudahan asas. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Bayu View Hotel adalah pilihan hebat untuk menerokai Klang atau Cuma untuk berehat.

Alamat: No 47, Jalan Sentosa 4, Taman Bayu Tinggi, Klang, Klang
Harga permulaan: MYR 68
   
Back to Top 

11 YoLodge Klang,B.Tinggi(Entire Unit)Stay 19+1 pax

    4.19 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: Lorong Batu Nilam 12A, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

12 YoLodge Klang,B.Tinggi(Downstair only)Stay 7+1 pax

    4.19 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: Lorong Batu Nilam 12A, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

13 YoLodge Klang,B.Tinggi(Upstair only)Stay 12 pax

    4.19 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: Lorong Batu Nilam 12A, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

14 Hotel D'Spark Bayu Tinggi

    4.33 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa


Alamat: No.1, Bayu Tinggi 6, Taman Bayu Tinggi,, Klang
Harga permulaan: MYR 0
   
Back to Top 

15 Hotel Viva

    4.56 km dari Terminal Bus Port Klang, Persiaran Raja Muda Musa
Hotel Viva terletak di kawasan popular Bukit Tinggi. Hotel ini menawarkan servis berstandard tinggi dan kemudahan yang memenuhi keperluan berbeza para pelancong. Wi-Fi percuma semua bilik, Wi-Fi di tempat awam, bilik keluarga tersedia untuk dinikmati para tetamu. Sebahagian bilik tetamu yang lengkap menawarkan televisyen skrin rata, internet wayarles (percuma), penyaman udara, meja, televisyen. Hotel ini menawarkan pelbagai peluang rekreasi. Tidak kira apa tujuan anda melawati Klang, Hotel Viva akan membuatkan anda terasa seperti di rumah.

Alamat: 21&23, Lorong Baru Nilam 10A, Bandar Bukit Tinggi, Klang
Harga permulaan: MYR 80
   
Back to Top