<

Tampilkan hanya 5 Star Hotels 4 Star Hotels atau 3 Star Hotels sekitar Terminal Bus


Daftar hotel di sekitar Terminal Bus

 

1 Kuching Transit Inn

    0.16 km dari Terminal Bus


Alamat: Sublot 1 &amp; 2, Lot 1921, Block 233, Jalan Lapangan Terbang, KNLD Off Jalan Penrissen, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

2 Raia Hotel Convention Centre Kuching

    1.14 km dari Terminal Bus


Alamat: No.1 Jalan Lapangan Terbang, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 
    1.21 km dari Terminal Bus


Alamat: Jalan Stampin Tengah, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

4 OYO 980 7 Homestay

    1.72 km dari Terminal Bus


Alamat: Lot 1020, 2nd Floor, S/L (PH2), BLK 46, KCLD, Kota Sentosa Batu 7, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

5 7 Homestay

    1.74 km dari Terminal Bus


Alamat: 2nd Floor S/L (PH2) Lot 1020, Blk 46,KCLD, Kota Sentosa BT 7, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

6 A pretty nice view to airport.

    2.25 km dari Terminal Bus


Alamat: 801-1B Jalan Datuk Bandar Mustapha, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

7 k3V3uite @ Royal Richmond Gold Urban Stay

    2.25 km dari Terminal Bus


Alamat: Royal Richmond Gold Condominium, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

8 Natol Homestay - Kuching

    2.27 km dari Terminal Bus
Berhenti di Natol Motel Kuching Home untuk meneroka keajaiban Kuching. Tidak kira pelancong perniagaan atau liburan boleh menikmati kemudahan dan servis hotel. Para petugas yang mementingkan servis akan menyambut dan dan membantu anda di Natol Motel Kuching Home. Bilik tetamu yang selesa memastikan anda mendapat rehat secukupnya, sebahagian bilik juga menawarkan kemudahan seperti penyaman udara, meja, beranda/teres, televisyen, pemain DVD/CD. Suasana tenang hotel berterusan hingga ke fasiliti rekreasinya yang termasuk kolam renang terbuka, kolam renang (kanak-kanak), taman. Tidak kira apa tujuan anda melawati Kuching, Natol Motel Kuching Home akan membuatkan anda terasa seperti di rumah.

Alamat: Block J 3/4, Eden Heights Condominium, Lorong 4A, Lapagan Terbang, Kuching
Harga permulaan: MYR 88
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

9 Eden One Homestay. Free Wifi & Washer

    2.32 km dari Terminal Bus


Alamat: Lorong Lapangan Terbang 4a, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

10 Jeff and Ricky Homestay [email protected] Suite Airport

    2.47 km dari Terminal Bus


Alamat: 247 Lorong Lapangan Terbang 5J3, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

11 Jeff and Ricky Homestay [email protected] Suite

    2.47 km dari Terminal Bus


Alamat: 247 Lorong Lapangan Terbang 5J3, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

12 JR Homestay [email protected] Suite Kuching Airport

    2.47 km dari Terminal Bus


Alamat: 247 Lorong Lapangan Terbang 5J3, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

13 JR Homestay [email protected] Suite Kuching Airport

    2.47 km dari Terminal Bus


Alamat: 247 Lorong Lapangan Terbang 5J3, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

14 Homestay 38 @ Princeton Suite Kuching Airport

    2.47 km dari Terminal Bus


Alamat: 247 Lorong Lapangan Terbang 5J3, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top 

15 The Lodge 362 Vacation Home

    2.64 km dari Terminal Bus


Alamat: Lorong Hup Kee 10b, Kuching
Harga permulaan: MYR 0
Download Hotel Booking App:
iOS App | Android App

Klik untuk tempahan    
Back to Top